قیمت آبپاش آبیاری

Viewing 0 reply threads
 • Author
  Posts
  • #2968

   steven2317
   Participant

   از تجهیزات ضروری و لازم در امر فضای سبز و صنعت و ادوات کشاورزی نوین آبپاش آبیاری می باشد که در اندازه های گوناگون کوچک و بزرگ و در نوع درجه یک موجود می باشد، البته نوع دسته دوم آن هم در برخی مغازه ها و فروشگاه های اینترنتی موجود می باشد. این وسیله جهت مصرف بهینه ی آب و تقسیم مساوی و برابر آن در محیط می باشد که در دو نوع مخفی و ثابت تولید می شوند، البته هر کدام از این دسته ها خود به قسمتهای مختلف تقسیم می شوند که نوع ثابت شامل مدلهای زراعی و فضای سبز بوده و نوع مخفی شامل مدلهای ضربه ای، دنده ای، قطره ای و چرخشی می باشد. همچنین این وسیله به یک سیستم مرکزی متصل می باشد که این سیستم می تواند به صورت ساده و پیشرفته باشد، مدل ساده نیاز به اتصال و قطع آب به صورت دستی بوده و مدل پیشرفته توانایی زمان دهی داشته و به صورت خودکار جریان آب را متصل و قطع می نماید.

   ادوات کشاورزی

   این دستگاه بر اساس جنس مواد به کار رفته در آن می تواند فلزی یا پلاستیکی باشد که مدل فلزی یا از فلز آلومینیوم است یا فلز برنج و مدل پلاستیکی آن شامل مواد پلیمری و پلی استری می باشد. مسئله ی مهم هنگام خرید این دستگاه توجه به مساحت محیط مورد نظر می باشد که سبب شده این وسیله در انواع کوچک که فشار آن کم بوده و نهایتا تا 13 متر را پوشش می دهد، متوسط که فشار آن در حد متوسط بوده و بین 13 تا 25 متر را پوشش می دهد و اندازه ی بزرگ که بسیار پر فشار بوده و توانایی پوشش 25 متر به بالا را دارد، تولید شود.

   آبپاش آبیاری درجه یک
   امروزه دستگاه آبپاش آبیاری فضای سبز و مزارع در کیفیتهای مختلف و درجه یک تولید شده و خریداران بر حسب نیاز خود و بازدهی که از این محصول انتظار داردند می توانند این محصول را خریداری نمایند.

   آبپاش آبیاری یزد

   اما این دستگاه نسبت به روش سنتی آن یعنی آبیاری دستی، دارای مزایایی می باشد که عبارت اند از صرفه جویی در مصرف آب، یکنواختی توزیع آب، پراکندگی مساوی کود سفید و مواد تقویت کننده ی گیاهان، کاهش نیروی انسانی جهت آبیاری، رسیدن آب به نقاط دور دست زمین، محاسبه ی دقیق میزان آب مورد نیاز و نیز امکان استفاده از آن در هر شرایط محیطی. توجه کنید که این محصول برای داشتن بهترین بازدهی و عملکرد نیاز به رسیدگی و رعایت مواردی است که با انجام دقیق آنها نه تنها شاهد بهبود عملکرد آن هستیم بلکه سبب مصرف بهینه آب و منابع تان می شوید. این موارد شامل سرویس ماهانه و فصلی آنها و رفع خرابی احتمالی، استفاده از وسایل جانبی استاندارد، رفع گرفتگیهای مسیر لوله کشی، استفاده از لوله های استاندارد، استفاده از یک فنی کار حرفه ای جهت نصب و راه اندازی و نیز رفع عیوب پیش آمده، جلوگیری از یخ زدگی دستگاه در فصول سرد سال، آب بندی دستگاه با نوار تفلون استاندارد، قطع اتصال آب در زمان وزش باد شدید و وقوع طوفان، استفاده از پمپ آب در صورت پایین بودن فشار آب، استفاده از فیلتراسیون و رفع ضایعات آب، استفاده از قلاف مناسب و استاندارد و در انتها عدم ایجاد فشار خارجی به محصول، می باشد.

   قیمت آبپاش آبیاری

   موضوع بسیار مهم آن است که این محصول از قطعات ریز و درشت زیادی تشکیل شده و در صورت قطع آب در آن نباید شخصا نسبت به رفع آن اقدام نمایید، در این خصوص استفاده از فنی کاران نمایندگی خدمات پس از فروش بهترین انتخاب است.

   آبپاش آبیاری دست دوم
   شما می توانید جهت خرید آبپاش آبیاری دست دوم به فروشگاه های اینترنتی مربوطه مراجعه نموده و مدل و طرح مورد نظر خود را خریداری نمایید. رعایت نکاتی حین خرید این محصول سبب می شود تا بهترین خرید را داشته باشید و از انتخاب خرید اشتباه اجتناب کرده و شامل ضرر و زیان ناشی از این انتخاب اشتباه نشوید، در زیر به اختصار این موارد را ارائه می دهیم.

   آبپاش آبیاری بارانی

   توجه به نوع و شکل زمین، نوع محصول، نوع خاک، مساحت زمین، منطقه ای که در آن قرار دارید، نوع آب منطقه، میزان فشار و پمپ آب، جنس مواد به کار رفته در محصول و زمانی که به آبیاری اختصاص می دهید، البته توجه به کیفیت ساخت محصول و وجود استانداردهای لازم در آن، همچنین خدمات پس از فروش محصول از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در صورت اشتباه در انتخاب و خرید، نه تنها محصول شما به بار نمی نشیند بلکه باعث ضرر و زیان در محصولاتتان می شوید، بنابر این دقت در این موارد ذکر شده از اوجب واجبات می باشد.

   آبپاش آبیاری کوچک
   همان طور که در ابتدای متن گفتیم امروزه انواع آبپاش آبیاری در کیفیتها و اندازه های کوچک و بزرگ و متوسط تولید شده و همچنین گفتیم که این وسیله به صورت فلزی و پلاستیکی در دسترس می باشد. توجه به کیفیت این محصول از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در صورتی که می خواهید مدت زمان زیادی از این محصول بهره برداری کنید باید از مدلهای با کیفیت آن استفاده کنید، البته برخی فروشندگان و تولید کنندگان هستند که این محصول را با کیفیتهای ضعیف و مواد بازیافتی تولید و عرضه کرده و مصرف کننده در زمان استفاده از آن شاهد خرابی و عدم کارکرد درست آن می باشد. اگر قصد خرید این محصول را دارید پیشنهاد می کنیم از مجموعه ی پیشروی ما استفاده نموده و از محصولات با کیفیت و درجه یک ما خریداری نمایید، باید بدانید که مجموعه ی ما در تولید و عرضه ی این محصول از مواد با کیفیت و درجه یک استفاده نموده و در فرایند تولید آنها از استانداردهای جهانی و ملی استفاده می نماید. همچنین توجه داشته باشید که محصولات ما فقط به صورت عمده عرضه و به فروش می رسد و به همین دلیل قیمتهای این محصول از مقرون به صرفه ترینهای بازار این محصول می باشد، ضمن آن که محصولات مجموعه ی ما از تنوع زیادی برخوردار بوده و شما قبل از خرید می توانید از نظر کارشناسان متخصص ما استفاده کرده تا بهترین و مناسب ترین خرید را از ما داشته باشید. جهت بهره مندی از این مزایا و ثبت سفارشات خود می توانید با شماره ی موجود در سایت تماس حاصل نموده و یا در صورت لزوم نسبت به تکمیل فرم درج شده در سایت اقدام نموده و منتظر ارتباط کارشناسان مجموعه باشید و از این خدمات کمال استفاده را ببرید.

Viewing 0 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.