قیمت کیوی

Viewing 0 reply threads
 • Author
  Posts
  • #2967

   steven2317
   Participant

   آنچه در این مقاله می خوانید بهترین کیوی هایوارد طلایی تازه و قیمت آن می باشد که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب از فروش و سود زیادی برخوردار بوده و امروزه به دلیل کاهش نوسانات ارزی در کشور از قیمت متفاوتی برخوردار می باشد و مشتریان خاص خود را دارا می باشد.

   لذا قیمت کیوی هایوارد طلایی از نوع تازه به صورت عمده و حذف واسطه از قیمت کیوی ارزانتری برخوردار بوده و باعث جذب مشتریان زیادی از داخل و خارج کشور شده است.

   بهترین قیمت کیوی هایوارد طلایی
   امروزه کشور ایران با توجه به شرایط اقلیمی، منطقه ای، دمایی و محیطی خاص و مناسب در زمینه تولید انواع کیوی از جمله کیوی هایوارد طلایی از رونق تولیدی زیادی برخوردار بوده و همچنین در این زمینه به خود کفایی بالایی رسیده که از جمله مناطقی که در توسعه و رشد کیوی هایوارد بسیار فعال می باشد.

   شهرهای شمالی ایران هستند که به دلیل تنوع آب و هوایی خاص توانسته اند نیااز بازارهای داخلی و خارجی را به طور کلی فراهم و به رونق اقتصادی کشور بیافزایند.

   ناگفته نماند که کیوی هایوارد به دو صورت طلایی و سبز کشت می شوند که با میزان تقاضای زیاد از سوی کشورهای خارجی برخوردار بوده و باعث شده سالانه بر میزان تولیدات انبوه محصول افزوده شود که امروزه به عنوان محصولی صادراتی و تجاری توانسته به رونق اقتصادی کشور کمک عظیمی نماید.

   کیوی هایوارد دارای طعمی بسیار ترش است که با قرار دادن آن در دمای 15 درجه به مدت یک هفته می توان طعم آن را شیرین و مورد مصرف قرار داد که با توجه به خواص منحصر به فردی که دارد برای سلامت بدن بسیار موثر و مفید واقع می شود.

   لازم به ذکر است از ویژگیهای بارز و مهم کیوی هایوارد طلایی می توان به داشتن پوست و بافت نرم آن، رنگ برنزی، گوشت آن به رنگ طلایی، طعمی عالی و بی نظیر، بدون پرز، دارای سایزی درشت، با کیفیت مرغوب می باشد که به دلیل این مزایای زیاد از محصولات تجاری به حساب آمده است.

   این محصول به صورت بسته بندیهای متنوع و شکیل با نشان و علائم استاندارد جهانی، تاریخ تولید و انقضاء، پروانه تولید، پروانه بهره برداری، پروانه بهداشتی، وزن خالص و سری ساخت به اکثر کشورهای دنیا از جمله روسیه، ترکیه و دیگر کشورهای دنیا صادر می شود که صادرات محصول باعث رشد و توسعه اقتصاد کشور شده است.

Viewing 0 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.